Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Brná hraje po měsíci doma a myslí na body

24.10.2016 | OK

Čtyři dlouhé týdny se SK Brná nepředstavil na domácím pažitu. Tuto sobotu od 14:30 však hráči Brné vyběhnou k zápasu 12. kola VICTORIA TIP Krajského přeboru proti celku FK Bílina. A opět půjde o důležitý zápas, domácí totiž potřebují body jako sůl a osmá Bílina bude určitě hratelným soupeřem.

Bílinští mají na svém kontě 14 bodů a patří jim osmé místo. V posledním utkání podlehli na domácí půdě Žatci 1:3. Brná všech svých sedm bodů získala doma a právě domácí prostředí bude chtít využít i tentokrát: "V Brné máme specifické hřiště, které soupeřům nesedí. Před domácími diváky se navíc chceme vytáhnout a všem dokázat, že se o tuto soutěž dokážeme poprat," nechal se slyšel obránce Petr Guth.

Brná v minulém kole prohrála v Srbicích 1:4, na půdě soupeře se však prezentovala zlepšeným výkonem a domácí měli se žluto-červenými spoustu práce.
"Musíme se začít prezentovat týmovým výkonem a věřím, že právě ted v Srbicich jsme si dokázali, že to jde," dává naději Guth.

"
Jsme dobrá parta. Hodně týmů se rozhádá, když se nedaří, ale tady táhneme za jeden provaz a taky to tak zůstane. Proti Bílině ale musíme zabrat, potřebujeme už vítězství," burcuje.

Utkání SK Brná vs. FK Bílina je na programu v sobotu již od 14:30 na hřišti v Brné. Delegovaní rozhodčí: Matas Martin - Sedláček Jiří, Kuriljak Ivan. Delegát: Košťál Milan.

V zápasovém bulletinu, který dostanete zdarma, se můžete těšit na celý předzápasový rozhovor s obráncem SK Brná Petrem Guthem. V poločasové přestávce je pak pro diváky připravena tradiční tombola o věcné ceny, losovat se bude z prodaných vstupenek.
 
Související odkazy
Reklama
Aktuální články
Přestřelka s Kadaní přinesla Brné další tři body

SK Brná má další tři body. V 7. kole HET krajského přeboru se na ně ale pořádně nadřela. Dvakrát prohrávala, díky Janu Králíkovi...

 
Brná hraje v sobotu doma. Potvrdí dobrý vstup do sezóny proti Kadani?

V sedmém kole HET krajského přeboru přivítá SK Brná na svém pažitu Tatran Kadaň. Hráčům z pravého břehu Labe se vstup do sezóny...

 
Rezerva poprvé v sezóně prohrála

Béčko SK Brná cestovalo na hřiště Lokomotivy Děčín, kde od 40. minuty vedlo po trefě Drbala. Domácí ale ve druhé půli třemi brankami...

 
Brná silnému Mostu vzdorovala, nakonec ale padla 1:4
 
Brnou čeká těžký zápas na hřišti lídra tabulky
 
Rezerva má další vítězství, doma porazila TJ Dubice
 
Brná dala Vilémovu pět branek a slaví tři body i postup v poháru
 
Dva v jednom: Výsledek domácího utkání proti Vilémovu platí dvakrát
 
Béčko zahájilo sezónu vítězstvím
 
Brná těsně podlehla Jílovému
 
Utkání
Muži A | Sobota 16.09.2017, 10:15
6. kolo
4:1
Most - SK Brná
 
Muži A | Sobota 23.09.2017, 16:30
7. kolo
4:3
SK Brná - FK Tatran Kadaň
 
Muži A | Sobota 30.09.2017, 16:30
8. kolo
VS.
FK Bílina - SK Brná
 
Muži A | Sobota 07.10.2017, 16:00
9. kolo
VS.
SK Brná - FK Litoměřicko B
 
Muži B | Neděle 17.09.2017, 17:00
Lokomotiva Děčín - SK Brná B
4:2 (0:1)
 
Muži B | Neděle 24.09.2017, 16:00
SK Brná B - FK Chuderov B
 
Soutěže 
© 2015 2017 (eSports.cz) - SK Brná - kontakt: tom.namreh@seznam.cz  |  RSS  | #skbrna
RSS