Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Brná hraje po měsíci doma a myslí na body

24.10.2016 | OK

Čtyři dlouhé týdny se SK Brná nepředstavil na domácím pažitu. Tuto sobotu od 14:30 však hráči Brné vyběhnou k zápasu 12. kola VICTORIA TIP Krajského přeboru proti celku FK Bílina. A opět půjde o důležitý zápas, domácí totiž potřebují body jako sůl a osmá Bílina bude určitě hratelným soupeřem.

Bílinští mají na svém kontě 14 bodů a patří jim osmé místo. V posledním utkání podlehli na domácí půdě Žatci 1:3. Brná všech svých sedm bodů získala doma a právě domácí prostředí bude chtít využít i tentokrát: "V Brné máme specifické hřiště, které soupeřům nesedí. Před domácími diváky se navíc chceme vytáhnout a všem dokázat, že se o tuto soutěž dokážeme poprat," nechal se slyšel obránce Petr Guth.

Brná v minulém kole prohrála v Srbicích 1:4, na půdě soupeře se však prezentovala zlepšeným výkonem a domácí měli se žluto-červenými spoustu práce.
"Musíme se začít prezentovat týmovým výkonem a věřím, že právě ted v Srbicich jsme si dokázali, že to jde," dává naději Guth.

"
Jsme dobrá parta. Hodně týmů se rozhádá, když se nedaří, ale tady táhneme za jeden provaz a taky to tak zůstane. Proti Bílině ale musíme zabrat, potřebujeme už vítězství," burcuje.

Utkání SK Brná vs. FK Bílina je na programu v sobotu již od 14:30 na hřišti v Brné. Delegovaní rozhodčí: Matas Martin - Sedláček Jiří, Kuriljak Ivan. Delegát: Košťál Milan.

V zápasovém bulletinu, který dostanete zdarma, se můžete těšit na celý předzápasový rozhovor s obráncem SK Brná Petrem Guthem. V poločasové přestávce je pak pro diváky připravena tradiční tombola o věcné ceny, losovat se bude z prodaných vstupenek.
 
Reklama
Aktuální články
V derby se radovaly Neštěmice, Brná nevyužila dlouhou přesilovku

I druhé ústecké derby v sezóně mezi Brnou a Neštěmicemi ovládl Český Lev. Hosté se na umělce Army ve velkém mrazu dostali do rychlého...

 
Ústecké derby proti Neštěmicícm odehraje Brná v azylu na umělce Army

První domácí jarní zápas odehraje SK Brná, jako již tradičně, v azylu. Vzhledem k nezpůsobilosti hrací plochy v Brné po zimě se tak...

 
Brná zahájila jaro ziskem jednoho bodu

V 16. kole HET krajského přeboru hrál SK Brná na umělce v Litvínově proti společnému týmu Horního Jiřetína a Litvínova. Po bezbrankové...

 
Brná odstartuje jaro venkovním utkáním v Litvínově
 
V generálce prohrála Brná v Chomutově 1:3
 
Brná otočila přípravný zápas proti Modlanům
 
Brná prohrála přípravu s Oldřichovem
 
Přípravné utkání proti Libouchci bylo zrušeno
 
Brná zahájí zimní dril na konci ledna, čeká ji několik přípravných utkání
 
Podzimní část krajského přeboru zakončila Brná porážkou v Modlanech
 
Utkání
Muži A | Sobota 10.03.2018, 14:30
16. kolo
2:1
H.Jiřetín/Litvínov - SK Brná
 
Muži A | Sobota 17.03.2018, 15:00
17. kolo
2:3
SK Brná - FK Český Lev Neštěmice
 
Muži A | Neděle 25.03.2018, 15:00
Čtvrtfinále
VS.
Jiskra Modrá - SK Brná
 
Muži A | Neděle 25.03.2018, 15:00
18. kolo
VS.
Jiskra Modrá - SK Brná
 
Muži B | Neděle 05.11.2017, 14:00
SK Brná B - Lokomotiva Děčín
2:4 (2:3)
 
Muži B | Sobota 07.04.2018, 13:30
FK Chuderov B - SK Brná B
 
Soutěže 
© 2015 2018 (eSports.cz) - SK Brná - kontakt: tom.namreh@seznam.cz  |  RSS  | #skbrna
RSS