
Udrží Brná první místo tabulky? V sobotu bude chtít potvrdit roli favorita proti Rumburku
Deváté kolo má o nadcházejícím víkendu na programu I. A třída. A Brnou čeká další těžký duel, v domácím prostředí vyzve nováčka soutěže, tým FK Rumburk. Úkol zní jasně: Získat tři body a udržet se tak v čele soutěže. Duel startuje v sobotu v 11 hodin.
Rumburk je nováčkem I. A třídy. Ještě loni působil v krajském přeboru, ale nedařilo se mu a sestoupil. V letošní sezóně zatím zaznamenal čtyři výhry a čtyři prohry. Na svém kontě má 15 bodů a patří mu tak páté místo. V minulém týdnu na domácím hřišti porazil předposlední Hostovice 2:0. Nejlepším střelcem Rumburku v aktuální sezóně je Radek Šott se třemi zásahy.
Brná si zatím může výskat. Po osmi kolech je první, s dvoubodovým náskokem před druhými Pokraticemi. Z dosud odehraných osmi utkání sedmkrát vyhrála a jen jednou prohrála. V celé soutěži má nejlepší defenzivu (jen 6 inkasovaných branek) a třetí nejlepší ofenzivu (20 vstřelených branek, lepší je jen Jílové a Lovosice B).
Delegovaní rozhodčí: Spišák Dušan
-
Roháč Zdeněk,
Suchánek Antonín.
Delegát:
Tetřev Otakar.
Utkání mezi SK Brná a FK Rumburk startuje v sobotu v 11 hodin.
SK Brná - Chlumecká sportovní / Chlumec B
Tělovýchovná jednota Sebuzín B - SK Brná
TJ Střekov - SK Brná