Brná vysoko zvítězila v Kadani a je čtvrtá

11.10.2021 | O K

Forma fotbalistů Brné se stále drží vysoko. V 11. kole krajského přeboru zvítězili svěřenci Tomáše Heřmana v Kadani jednoznačně 5:1 a posunuli se už na čtvrté místo tabulky. Ten správný směr dal zápasu už v 5. minutě Králík. Za dalších dvacet minut se trefil Kunta a bylo to 2:0. Domácí možná pomýšleli na Csaplárovu past, ale dva slepené góly Brné v rozmezí dvou minut rozhodly. Nejprve se po rohu hlavou prosadil Zeman, chvíli po něm také hlavou Králík. Kadaň v 68. minutě sice snížila, ale poslední slovo patřilo hostům, konkrétně Gajdarskimu, který pečetil na 5:1.