Brná se odlepila ze dna, Litoměřicko porazila tenisově 6:3

04.09.2021 | O K

Hned devět branek nabídlo utkání 6. kola krajského přeboru proti Litoměřicku. Brná do něj vstoupila aktivně a už v 11. minutě vedla po akci Jelínka. Ve 37. minutě zvýšil svou premiérovou brankou v dresu Brné Zdeněk Šmilauer, jeho bomba z 25 metrů do šibenice stála za to. O chvíli později dal po standardce hlavou už na 3:0 Kunta. Když po přestávce zvýšil dorážkou zblízka Králík na 4:0, zdálo se rozhodnuto. Litoměřicko ale nesložilo zbraně a dvěma trefami se přiblížilo na dostřel. Drama nepřipustil Šmilauer, který svou druhou brankou dal už na 5:2. Hosté opět snížili, ale poslední slovo měl Demčenko, jehož přehození gólmana ze 45 metrů dalo vzpomenout na Schickův slavný gól na Euru. Brná tak vyhrála 6:3 a odlepila se z posledního místa tabulky.