Podzimní část sezóny byla předčasně ukončena

27.10.2020 | O K

Výkonný výbor fotbalové asociace (FAČR) na svém mimořádném jednání rozhodl, že soutěže od třetí ligy níž přerušuje až do konce roku 2020. Týká se to tedy i krajského přeboru a okresní III. třídy, tedy soutěží, ve kterých působí SK Brná. Důvodem je špatná epidemiologická situace v zemi. Soutěže by tedy měly pokračovat na jaře.

Sport je v Česku zastaven jako v jedné z mála zemí na světě.

Soutěže výkonnostního fotbalu končí obvykle v závěru listopadu, což je za pět týdnů. Do té doby se neočekává, že by státní orgány opatření rozvolnily.

Ale také současné rozhodnutí asociace neznamená, že by se amatérské soutěže nedohrály jako v minulé sezoně.

Pokud to epidemiologická situace v zemi dovolí, na jaře se může ročník dohrát. Hráči však musí počítat s náročnějším programem, k zápasům by museli nastupovat často dvakrát týdně.