Brná překvapivě podlehla Lovosicím

19.09.2020 | O K

Poslední Lovosice přijely do Brné v rámci 5. kola krajského přeboru. Už v 6. minutě vedli domácí 1:0 po trefě Emila Rilkeho a zdálo se, že domácí zvládnou roli favorita. Ale nestalo se tak. Nejprve zahodili několik šancí, ve druhé půli potom inkasovali z pokutového kopu nařízeného za ruku a v 71. minutě pak hosté skóre otočili. Brné nepomohla ani penalta, kterou Gajdarskimu chytil bezchybný Loubal. Lovosice tak získaly první body v sezóně a Brná má naopak o čem přemýšlet.