Na úvod sezóny vítězství, Brná udolala Oldřichov

22.08.2020 | O K

V prvním kole krajského přeboru přivítala Brná na svém trávníku Oldřichov. Na úvodní branku čekali diváci jen dvě minuty, prosadil se Emil Rilke. Hned za šest minut pak krásnou střelou zvyšoval na 2:0 Martin Stach. Hosté ale hráli velmi aktivně a odměnou jim bylo snížení po rohovém kopu z hlavy Sedláčka. Do přestávky však uklidnil Brnou třetím gólem opět Emil Rilke. Oldřichov v 53. minutě duel opět zdramatizoval (3:2), a nadále kousal. Své šance ale neproměnil, naopak čtyři minuty před závěrečným hvizdem dal definitivní pojistku přesnou střelou k tyči Jan Králík. Brná tak získala všechny tři body.