Úvodní finále nabídlo remízu, rozhodne se v sobotu v Brné

14.06.2020 | O K

První finále krajského poháru se odehrálo ve Vilémově. Brná potřebovala uhrát co nejlepší výsledek do odvety, a to se jí po remíze 3:3 podařilo. Duel to byl ale hodně divoký. Domácí otevřeli skóre ve 35. minutě, vzápětí ale srovnal Jan Králík. Přesto ještě do poločasi dal na 2:1 Kučera a Vilémov v poločase vedl. V 63. minutě pak dotáhl na 2:2 z penalty Demčenko, ale domácí se opět rychle otřepali brankou Hokeho. Za dalších pět minut však bylo vyrovnáno na 3:3, když se trefil Jelínek. V závěru pak diváci viděli dvě červené karty, nejprve ji vyfasoval vilémovský Hoke, následně potom i hostující Králík. Odveta je na programu v sobotu 20. června od 17 hodin v Brné a svěřencům Tomáše Heřmana stačí k zisku poháru jakákoliv výhra nebo remíza 0:0, 1:1 či 2:2.