Sedmá prohra v řadě – Brná spadla na čtrnácté místo tabulky

04.11.2019 | O K

Ani duel na trávníku lídra tabulky z Litoměřic nepřinesl hráčům SK Brná radost. Ve 13. kole krajského přeboru šli sice brzy do vedení po trefě Gajdarskiho, domácí Frank ale do poločasu srovnal. Hosté si po remízovém poločase dělali naděje na bodový zisk, ale v rozmezí 63. a 72. minuty dostali tři rychlé branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V 76. minutě pak sice snížil opět Gajdarski, nicméně poslední slovo mělo o pět minut později znovu Litoměřicko, které tak zvítězilo 5:2.