Oslabená Brná se dlouho držela, nakonec ji sestřelila penalta pět minut před koncem

12.10.2019 | OK

Do utkání 10. kola krajského přeboru proti Jílovému nastoupila Brná ve velmi oslabené sestavě. Chyběli jí Králík, Rilke, V. Demčenko, Bartoš, Stuckheil, Jelínek nebo Gajdarski. Vypomoci si tak musela několika hráči béčka. Přesto se svěřenci Tomáše Heřmana dlouho drželi ve hře o bod. Na vedoucí branku Koláře totiž před poločasem odpověděl vyrovnáním Jevgenij Demčenko, pak Brná přežila několik šancí, a když už se zdálo, že vysněnou remízu uhájí, přišel hloupý faul ve vápně a penalta, kterou hostující Florián bezpečně proměnil. V samotném závěru ještě schytal červenou kartu za dvě žluté Stach. Brná tak skončila bez bodu a ještě přišla o dalšího hráče.